Nederlandse Ambassade in Londen, Verenigd Koninkrijk

Wie wij zijn

Ambassadeur
Simon Smits
Email: lon@minbuza.nl

Twitter: @sjhsmits

 

Assistent Ambassadeur
Sandra Houben
Tel. (+44) 20 7590 3200
Email: lon@minbuza.nl

Gevolmachtigd Minister
Mw. Brechje Schwachöfer
Tel. (+44) 20 7590 3294
Email: brechje.schwachofer@minbuza.nl
Twitter: @bschwachofer

Consulaire Afdeling

Klik hier voor contactgegevens (inclusief telefoonnummers) indien u vragen heeft over paspoorten, visa en andere consulaire zaken.

Hoofd Consulaire Afdeling
Dhr. Maurits Beltgens
Email: lon-cons@minbuza.nl

Politieke Afdeling

Ambassaderaad Politiek
Dhr. Arjan Uilenreef
Tel. (+44) 20 7590 3292
Email: arjan.uilenreef@minbuza.nl
Twitter: @arjan_uilenreef

 
Ambassaderaad Veiligheid en Justitie
Mw. Anne-Marie Stordiau
Tel. (+44) 75 2559 4542
Email: ame.stordiau@minbuza.nl
Twitter: @AMStodiau
 
Eerste Secretaris Politiek
Mw. Charlotte Talens
Tel.: (+44) 20 7590 3293
Email: charlotte.talens@minbuza.nl
Twitter: @charlottetalens
 

Tweede Secretaris Politiek
Mw. Gabrielle Scholten
Tel.: (+44) 20 7590 3274
Email: gabrielle.scholten@minbuza.nl

 

Politiek Attaché
Dr. Eeke Dix
Tel.: (+44) 20 7590 3224
Email: eeke.dix@minbuza.nl
Twitter: @eekedix

 

Office Manager Gevolmachtigd Minister en Politieke Afdeling
Mw. Mariska Ritfeld
Tel.: (+44) 20 7590 3294
Email: lon-pa@minbuza.nl

Defensie Afdeling

Defensie en Marine Attaché
Capt Harry Welmer
Tel. (+44) 20 7590 3225
Email: lon-defat@minbuza.nl

 

Land en Luchtmacht Attaché
Lt Col Rob Arts
Tel. (+44) 20 7590 3241
Email: lon-defat@minbuza.nl

 

Assistent Defensie Attaché
Mw. Marian van Dijken
Tel. (+44) 20 7590 3243
Email: lon-defat@minbuza.nl

 

Office Manager Defensie Afdeling
Mw. Désirée Groen
Tel. (+44) 20 7590 3244
Email: lon-defat@minbuza.nl

 

Economische Afdeling

Hoofd van de Economische Afdeling
Dhr. Fred Olthof
Tel. (+44) 20 7590 3259
Email: fred.olthof@minbuza.nl
Twitter: @fredolthof

 

Ambassaderaad EU
Mw. Patty Zandstra
Tel.: (+44) 20 7590 3253
Email: patty.zandstra@minbuza.nl

 

Handelsattaché: Sectoren Water, Bouw & Infra, Energie: Olie en Gas
Dhr. Matthijs Houët
Tel. (+44) 20 7590 3309
Email: matthijs.houet@minbuza.nl
Twitter: @matthijshouet

 

Handelsattaché: Sectoren Renewable energies: Wind, wave & tidal, Milieu en afvalverwerking, Fietsen
Mw. Tessel van Essen
Tel. (+44) 20 7590 3254
Email: tessel-van.essen@minbuza.nl
Twitter: @tesselvanessen

 

Handelsattaché: Sectoren: Creatieve industrie, High Tech, ICT
Mw. Lieke Conijn
Tel. (+44) 20 7590 3258
Email: lieke.conijn@minbuza.nl
Twitter:  @conijnatwork

 

Office Manager Economische Afdeling
Mw. Victoria Hall
Tel. (+44) 20 7590 3259
Email: lon-ea@minbuza.nl
Twitter: @HollandUKTrade

Netherlands Foreign Investment Agency (NFIA)

Executive Director UK & Ireland
Dhr. Ties Elzinga
Tel. (+44) 20 7590 3286
Email: info@nfia.co.uk

 

Senior Project Manager

Ms Gerdalies van Diggelen

Tel. (+44) 20 7590 3286 
Email:   info@nfia.co.uk

Investor Relations & Marketing Manager
Mw. Liz Oomens
Tel. (+44) 20 7590 3286
Email: info@nfia.co.uk

Senior Project Manager
Dhr. Arjen Leemburg
Tel. (+44) 20 7590 3286
Email:  info@nfia.co.uk

Afdeling Landbouw

Landbouwmedewerker
Dhr. Bas Harbers
Tel. (+44) 20 7590 3279
Email: lon-lnv@minbuza.nl
Twitter: @bmharbers
 

Junior Landbouw Attaché
Dhr. Martijn Bergmans
Tel. (+44) 20 7590 3279
Email: lon-lnv@minbuza.nl

Afdeling Publieksdiplomatie, Pers en Cultuur

Ambassaderaad voor Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur
Mw. Jannet Duijndam
Tel. (+44) 20 7590 3267
Email: jannet.duijndam@minbuza.nl
Twitter: @jannetduijndam

 

Culturele Attaché / Plaatsvervangend hoofd Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur
Mw. Daphne Thissen
Tel. (+44) 20 7590 3268
Email: daphne.thissen@minbuza.nl
Twitter: @dapje

 

Voor alle media- en/of persverzoeken, gelieve contact opnemen met:


Woordvoerder en Senior Communicatie Adviseur
Mw. Lauren Harris
Tel. (+44) 20 7590 3266
Mobiel: (+44) 7880 625060
Email: lauren.harris@minbuza.nl
Twitter: @msloloj

 

Office Manager, Afdeling Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur
Mw. Trudy Barnes
Tel. (+44) 20 7590 3269
Email: lon-ppc@minbuza.nl